Nasze usługi

Ofertę naszych usług kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych usługami związanymi z transportem drogowym.

Transport odzieży

Branża Fashion jest wymagająca, ponieważ tworzą ją ludzie pragnący ciągle ewoluować nie tylko zmieniać się, ale i rozwijać. Dlatego w trosce o najwyższą jakość naszych usług posiadamy szeroki zakres wiedzy w tej dziedzinie transportu. W naszej ofercie zajdą Państwo pojazdy ze specjalistycznymi certyfikowanymi zabudowami dedykowane do transportu odzieży na wisząco zaczynając od aut do 3,5 tony o kabaturze 23m3 genialnie odnajdujących się przy mniejszej ilości wysyłki a kończąc na autach o kabaturze 110 m3 przystosowane do większej ilości zamówienia. Dla bezpieczeństwa Państwa przesyłki oraz zapewnienia komfortu bezpieczeństwa podczas transportu wszystkie nasze auta są pod stałym monitoringiem GPS.

Transport pojazdów

Bezpieczeństwo relokacji pojazdów jest dla nas bezcenne. Dlatego też przykładamy dużo starań do transportu dwóch, trzech lub czterech kółek. Podczas transportu pojazdu dokładamy wszelkich starań aby żadne osoby trzecie podczas realizacji transportu nie miały dostępu do pojazdu. Dokładnie zdajemy sobie sprawę, że auta które transportujemy mogą być użytkowane przez osoby na wysokich stanowiskach kierowniczych. Starannie planujemy trasę aby odbywała się poza godzinami szczytów oraz nie było po drodze zbędnych postoi na niestrzeżonych parkingach. W naszej firmie wszyscy dokładnie zdaja sobie sprawę, że żadne ubezpieczenie nie zastąpi unikatowego auta czy innego pojazdu. Wszystkie pojazdy są transportowane w szczelnie zamkniętej przestrzeni ładunkowej uzbrojonej w specjalne zamknięcia, alarm oraz odizolowane od warunków pogodowych. Dokładnie zdajemy sobie sprawę, że jest to transport wymagający szczególnej uwagi oraz niezbędnego doświadczenia które odnajdują klienci w naszej firmie.

Transport towarów wartościowych

Transport ładunków o wysokiej wartości HVTT – High Value Theft Targeted w samej nazwie powinno zapalić czerwoną lampkę podczas rozpoczęcia realizacji takiego transportu ze względu na wysokie ryzyko kradzieży. Z tego względu rozszerzyliśmy naszą flotę o pojazdy wyposażone w sztywna zabudowę z niezbędnymi urządzeniami do stałego monitoringu położenia pojazdu czy też urządzeń umożliwiających stałe monitorowanie zamknięcia przestrzeni ładunkowej. Dla dodatkowego bezpieczeństwa przewożonego ładunku zawsze w pojeździe znajduje się dwóch kierowców w celu zapewnienia ciągłości jazdy bez zbędnych postoi.

Transport ADR

Organizacja transportu towarów ADR jest nieco bardziej wymagająca niż typowy przewóz ładunków neutralnych. Nie każdy przewoznik posiada niezbedna wiedze na temat transportu ładunków ADR czy też wyszkolonych w tym celu kierowców. Nasza firma od 2018 roku rozszerzyła swój zakres usług o transport towarów zagrażających zdrowiu czy też środowisku. Przez te kilka lat zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie transportu dzięki temu takie transporty odbywają się w naszej firmie płynnie bez żadnych zbędnych problemów.

Transport drobnicowy

Dokładnie zdajemy sobie sprawę jak problematyczny może być transport drobnicowy który musi zostać dostarczony w ścisłe centrum największych miast w Europie takich jak Paryż, Rzym czy Londyn. Przez długi czas szukaliśmy genialnego środka transportu który zapewni klientowi znakomitą cenę oraz dostawę bezpośrednio do klienta bez przeładunków które mogą narazić cenny ładunek na uszkodzenia. W naszej flocie posiadamy specjalne auta o masie całkowitej (DMC) 7200 kg i ładowności 3500kg. Te auta umożliwiają nam wjazd w ścisłe centra miast w całej Europie nie tylko ze względu na brak ograniczeń tonażowych ale też ze względu na niewielkie gabaryty. Dodatkowo auta wyposażone są w windę samozaładowczą umożliwiającą rozładunek bez użycia wózka widłowego. Kolejnym atutem tego środka transportu jest brak zakazów jazdy wakacyjnych czy niedzielnych umożliwiających dostarczenie ładunku drobnicowego do trzech dni w całej Europie. Te pojazdy również super odnajdują się w tak zwanym shuttle service gdy ładunek drobnicowy dojeżdża na dużej ciężarówce na przysłowiową obwodnice miasta a dalej zatrzymują go ogarniczenia tonażowe oraz gabarytowe. Warto wtedy przeładować taki ładunek na nasze auto i dostarczyć go bezpośrednio do klienta bez używania lokalnych zagranicznych firm które pochłaniają często większość budżetu klienta.

Transport mienia przesiedleńczego

Fundamenty naszej firmy usytuowane są na szeroko pojętym zakresie usług związanych z transportem oraz organizacją przeprowadzek. Jest to główny target naszej działalności. Przez wiele lat zdobywaliśmy bezcenne doświadczenie w tej dziedzinie aby w końcu zapewnić klientom 100% poczucia bezpieczeństwa, komfortu a co najważniejsze dostawy pełnej zadowolenia z wykonanej usługi poprzez dostawę wszystkich cennych oraz często niezastąpionych rzeczy sentymentalnych w nienagannym stanie. Przez wiele lat stawialiśmy czoła wszelkim niecodziennym sytuacjom oraz dokładaliśmy wszelkich starań aby w końcu uzyskać świetnie wyszkolony oraz zaufany sztab ludzi którzy świetnie odnajdują się z zakresie swoich obowiązków poczynając od pełnych kompetencji koordynatorów a kończąc na perfekcyjnie przeszkolonych kierowcach którzy doskonale wiedzą co w tej branży znaczy dbałość o powierzone mienie czy terminowość.

W/H pickup – transport and deliver

Ta oferta jest z nami zaledwie kilka lat a na chwilę obecną jest leaderem spośród naszych wszystkich oferowanych usług. Wiele naszych światowych klientów z branży przeprowadzkowej którzy korzystali z usług transportowych naszej firmy miały problem ze znalezieniem zaufanej firmy do wykonania usługi dostawy mienia w szczególności w odległych krajach Unii Europejskiej, odległych miejscach od głównych miast głębokiej Francji czy też w sezonie gdzie większość firm jest w pełni zabukowana. Stawiając czoła oczekiwaniom naszych klientów zbudowaliśmy odrębny zespół zajmujący się tylko przeprowadzkami. Na dzień dzisiejszy posiadamy kilkanaście w pełni przeszkolonych osób podróżujących po Europie które zajmują się dostawami klientów z naszych ciężarówek. Dzięki temu, że od momentu odebrania przeprowadzki z magazynu firmy przeprowadzkowej do momentu zabrania materiałów po usłudze dostawy od klienta korzystamy tylko z własnych aut, własnych kierowców oraz własnych ludzi na dostawie nasze ceny są jedne z najbardziej konkurencyjnych w Europie.

Odprawy celne

Od wejścia w życie Brexitu nasza firma rozszerzyła zakres swoich usług o organizacje odpraw celnych. Dzięki szeroko pozyskanej wiedzy w tej dziedzinie organizujemy kompleksowe usługi związane ze sprawami celnymi.