Zakres usług

Ofertę naszych usług kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych usługami związanymi z transportem drogowym. Poczynając od klientów indywidualnych a rozwijając po największe firmy na całym świecie.

Nasz transport dzielimy na usługi takie jak:

  • Szeroki zakres usług przeprowadzek międzynarodowych

Zakres naszych usług przeprowadzkowych rozwijamy do maksimum. Nasza firma od samego początku rozwijana była w kierunku tych usług. Dzięki zdobyciu wiedzy i doświadczenia możemy świadczyć te usługi o bardzo szerokim zakresie. Każda przeprowadzka jest inna i wymaga indywidualnej kalkulacji dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania darmowej kalkulacji i poznania naszej oferty.

  • Transport wszelkiego rodzaju ładunku w zakresie całej Unii Europejskiej
    • Świadczymy usługi transportu na terenie całej Unii Europejskiej. Poczynając od transportu drobnego na pojazdy do 3.5 tony, a kończąc na transporcie ciężkim do 24 ton. Zakres tych usług obejmuje całą Unie Europejską.
  • Transport expresowy
    • Do transportu expresowego przykładamy bardzo dużą uwagę od momentu podjęcia ładunku do momentu jego zakończenia. Transport expresowy świadczymy autami specjalnie do tego przygotowanymi. W momencie podjęcia się ładunku expresowego angażowane są minimum trzy osoby. Spedytor który 24/h monitoruje położenie oraz sytuacje na trasie którą będzie podróżowało auto oraz dwóch specjalnie w tym kierunku wyszkolonych kierowców. Do tych usług używamy specjalnie przystosowanych aut dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć niemal w każde miejsce w całej Europie do 24 godzin.
  • Transport/magazynowanie przesyłek drobnicowych
    • Ładunki drobnicowe lub ładunki które wymagają składowania również nie stanowią dla nas problemu. Posiadamy duży obszar magazynowy który jest strzezony 24 godziny na dobę.