O firmie

Firma Royal Trans jest firmą specializującą się w wielu dziedzinach transportu. Dzieki naszemu zgranemu zespołowi poczynając od biura koncząc na kierowcach czy tez monterach jesteśmy wstanie wykonać nie niemal każdą usługę związaną z transportem wszelkiego rodzaju rzeczy. Nie ograniczmy naszych mozliwości do standardowego transportu towarów czy też mienia a rozwijamy go po transport niemal nie możlwy do wykonania dla pozostałych konkurencyjnych firm.

Po wielu latach zdobywania doświadczenia ORAZ doświadczania wielu sytuacji związanych z naszymi usługami możemy dać naszym klientom 100 % gwarancje terminowego i bezproblematycznego transportu. Gwarancje bezpiecznej dostawy daje nam nie tylko doświadczenie i specjalistyczne przeszkolenie pracowników ale również nasza nie zawodna flota.

Wszystkie nasze auta nie przekraczają 3 lat. Posiadają pełne ubezpieczenia assistance na całej europie oraz opcje 24 godzinnego monitoringu położenia pojazdu (na życzenie klienta udostępniamy dostęp do podglądu położenia pojazdu z przesyłką). Składając te wszystkie atuty do jednej całości jesteśmy pewni 100 procentowej gwarancji satysfakcji naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół Royal Trans